„Terapeuta SI jest w stanie zastąpić każdą potrzebę dziecka, ale wszystkie kołderki i inne sprzęty nie zastąpią terapeuty.”

W. Kozłowski

O nas

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się gabinetem z serca Białołęki. Naszym celem jest pomoc dzieciom poprzez różnorakie terapie a w szególności poprzez Integracje Sensoryczną, Rehabilitację oraz Logopedię. 
Dysponujemy kadrą chętnych do pomocy, młodych i stawiających na rozwój profesjonalistów dla których rozwój i pomoc dziecku to główna misja. 

Zlokalizowani jesteśmy naprzeciwko ratusza Białołęka, niedaleko Galerii Północnej w nowoczesnym i komfortowym bloku. Sale są zaprojektowane specjalnie dla terapii i komfortu małych pacjentów.

Naszą misją jest pomoc dzieciom – jeżeli nie dysponujemy specjalistami z dziedziny, która może być potrzebna, nawiążemy w nimi współpracę, zawsze chętnie wspomożemy rodziców, przygotujemy plan pracy z domu i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu

Kim jesteśmy - nasz zespół

olga5

Olga Kwapisz

Fizjoterapeutka, terapeutka metody Integracji Sensorycznej, terapeutka ręki, pedagog

Moją misją jest pomoc dzieciom i efekty wyrażane przez rodziców jak i same dziecko są moim motorem napędowym każdego dnia. Chciałabym, żeby żadne dziecko nie miało problemów z sensoryką i staram się to zrealizować ze wszystkich sił. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na specjalności fizjoterapia, ale specjalizuję się w terapii dziecięcej w szczególności w Integracji Sensorycznej co w połączeniu z wiedzą oraz kursami m.in. metody Mckenzie pozwoliło uzyskać świetne rezultaty. Zajmuję się terapią dziecięcą jak terapia ręki, rehabilitacja, gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna, kinezotapping, terapia pedagogiczna i wiele innych przy czym bardzo chętnie pogłębiam swoją wiedzę. 

Personalnie Olga jest fanką Earl Greya, dobrej książki oraz chodzenia po Polskich górach.

Katarzyna Piotrowska

Logopedka

Jestem absolwentką kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń mowy i komunikacji dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Przedmiotem moich szczególnych zainteresowań jest profilaktyka logopedyczna. W pracy logopedycznej otwieram umysł i serce dla swoich małych pacjentów, pragnę dojrzeć tkwiący w każdym z nich potencjał oraz dostosować indywidualny rytm pracy, metody i odpowiednie pomoce terapeutyczne. Dbam o poczucie bezpieczeństwa i swobody swoich podopiecznych, ponieważ wtedy mogą oni bez lęku i uprzedzeń uczyć się sztuki języka i komunikacji.

kasia_round
Karolina2

Karolina Wyrobek

Logopedka

Jestem magistrem logopedii ogólnej i klinicznej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim.  Obecnie  jestem w trakcie studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej. Na co dzień pracuję jako logopeda z dziećmi ze spektrum autyzmu, gdzie prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w przedszkolach integracyjnych, szkołach oraz Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Ukończyłam szkolenie Makaton (I stopień) oraz szkolenie z zakresu neurorehabilitacji i terapii z użyciem systemu C-Eye.

W swojej pracy staram się zbudować więź oraz zaufanie między terapeutą a pacjentem. Uważam, że dzięki wzajemnemu zaufaniu można wypracować jak najlepsze efekty. W obszarze moich szczególnych zainteresowań znajdują się zagadnienia dotyczące opóźnionego rozwoju mowy oraz dyslalii.

Miejsce właśnie dla Ciebie

Jeżeli jesteś specjalistą z jednej z dziedzin związanych z terapią dziecięcą (niekoniecznie z terapii przedstawionych na stronie), profesjonalistą w swoim fachu i chcesz pomgać młodym pacjentom zgłoś się do nas. Szukamy właśnie Ciebie!

Zawsze chętnie nawiążemy współpracę z terapeutami, lekarzami, rehabilitantami i innymi specjalistami celem pomocy dzieciom. Skontaktuj się z nami

 

1194994445711658913ark_help.svg.hi

Gabinet

Komfortowy, wyciszony, łatwo dostępny. przyjemny, jasny, dyskretny. Każde z tych słów opisuje nasz gabinet. Sensoryczny Szałas dysponuje nowoczesnym lokalem zaprojektowanym specjalnie na potrzeby terapii zarówno sensorycznych jak i wszelkich innych. Sale mają dostosowywalny poziom jasności, klimatyzacje, wyposażone w nowe i profesjonalne sprzęty tak, aby każda terapia była idealna dla Państwa dziecka, żeby czuło się komfortowo, nie bało się wracać, a jednocześnie żeby było to odpowiednio dyskretne i spokojne.

Blok w którym zlokalizowany jest nasz gabinet jest zbudowanym w 2019 roku, komfortowym budynkiem dostosowanym dla osób niepełnosprawnych. Na teren osiedla dostaniecie się Państwo najłtawiej od strony ulicy Szałasa – tam też korzystając ze schodów lub małej windy znajdziecie się przed budynkiem w którym na Pierwszym piętrze znajduje się nasze Centrum. Oczywiście na pierwsze piętro możecie się Państwo dostać zarówno windą jak i schodami. 

W samym gabinecie dysponujemy poczekalnią i łazienką z przewijakiem, tak żeby oczekiwanie było komfortowe. 

W niewielkiej odległości znajduje się duży parking jako, że pod blokiem często brakuje miejsca. Parking ten zlokalizowany jest nie dalej niż 150 metrów od gabinetu.