„Terapeuta jest w stanie zastąpić każdą potrzebę dziecka, ale wszystkie kołderki i inne sprzęty nie zastąpią terapeuty.”

W. Kozłowski

O nas

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się gabinetem z serca Białołęki. Naszym celem jest pomoc dzieciom poprzez różnorakie terapie a w szególności poprzez Integracje Sensoryczną, Rehabilitację oraz Logopedię. 
Dysponujemy kadrą chętnych do pomocy, młodych i stawiających na rozwój profesjonalistów dla których rozwój i pomoc dziecku to główna misja. 

Zlokalizowani jesteśmy naprzeciwko ratusza Białołęka, niedaleko Galerii Północnej w nowoczesnym i komfortowym bloku. Sale są zaprojektowane specjalnie dla terapii i komfortu małych pacjentów.

Naszą misją jest pomoc dzieciom – jeżeli nie dysponujemy specjalistami z dziedziny, która może być potrzebna, nawiążemy w nimi współpracę, zawsze chętnie wspomożemy rodziców, przygotujemy plan pracy z domu i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu

Kim jesteśmy - nasz zespół

olga5

Olga Kwapisz

Fizjoterapeutka, terapeutka Integracji Sensorycznej, terapeutka ręki, pedagog

Moją misją jest pomoc dzieciom i efekty wyrażane przez rodziców jak i same dziecko są moim motorem napędowym każdego dnia. Chciałabym, żeby żadne dziecko nie miało problemów z sensoryką i staram się to zrealizować ze wszystkich sił. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na specjalności fizjoterapia, ale specjalizuję się w terapii dziecięcej w szczególności w Integracji Sensorycznej co w połączeniu z wiedzą oraz kursami m.in. metody Mckenzie pozwoliło uzyskać świetne rezultaty. Zajmuję się terapią dziecięcą jak terapia ręki, rehabilitacja, gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna, kinezotapping i wiele innych przy czym bardzo chętnie pogłębiam swoją wiedzę.

Personalnie Olga jest fanką Earl Greya, dobrej książki oraz chodzenia po górach.

MonikaDrojewska

Monika Drojewska

Psycholożka, trenerka umiejętności społecznych, terapeutka ręki, mediator

Magister psychologii klinicznej oraz psychoprofilaktyki i poradnictwa psychologicznego. Ukończyłam studia na WSM. Na co dzień pracuję w przedszkolu z oddziałami integracyjnymi. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pracy ale również prowadząc terapię; dzieci, młodzieży i dorosłych, jako interwent kryzysowy oraz wolontaryjnie pracując w telefonicznej pomocy psychologicznej. 

W obszarze moich zainteresowań znajduje się psychologia dziecięca, terapia  systemowa oraz wspieranie rodzin w budowaniu prawidłowych relacji pomiędzy ich członkami.

Ewelina Kot

Ewelina Kot

Olinofrenopedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz terapeuta integracji sensorycznej.

W zawodzie pracuje od 10 lat. Praca z dziećmi daje mi wiele radości oraz dostarcza nowych wyzwań. Duża wagę przywiązuje do nawiązania relacji z dzieckiem, zrozumienia aby jak najlepiej dobrać metody pracy.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, które pochłaniają mój cały wolny czas ale zawsze staramy się go spędzać aktywnie

Karolina2

Karolina Wyrobek

Terapeutka SI

olejnik round

Olga Olejnik

Ukończyłam studia licencjackie z logopedii z audiologią na Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.  Z zamiłowania do piękna języka ukończyłam także studia licencjackie z filologii polskiej, o specjalności nauczycielskiej.  Zróżnicowane wykształcenie umożliwiło mi spojrzenie na terapię logopedyczną z różnych perspektyw i wzbogaciło mój warsztat terapeutyczny. Obecnie, pragnąc w pełni zrozumieć potrzeby terapeutyczne moich podopiecznych, postanowiłam rozwijać wiedzę na temat integracji sensorycznej poprzez podjęcie studiów w tej dziedzinie.

W mojej pracy stawiam na budowanie relacji opartych na zaufaniu. Dążę do tego, aby każde dziecko czuło się komfortowo podczas terapii, co ułatwia otwarte komunikowanie się i efektywne prowadzenie ćwiczeń. Zwracam szczególną uwagę na indywidualne zdolności i zainteresowania każdego podopiecznego, dostosowując podejście terapeutyczne do jego unikalnych potrzeb.  W pracy z dziećmi interesuje mnie metoda bajkoterapii, która  jest cennym uzupełnieniem terapii logopedycznej, pozwala na rozwijanie różnorodnych umiejętności językowych i komunikacyjnych w sposób atrakcyjny i angażujący. W trakcie terapii cenię współpracę z rodzicami, ponieważ wspólnie możemy osiągnąć najlepsze rezultaty.

Największą satysfakcję czerpię z sukcesów moich podopiecznych, które stanowią dla mnie główną motywację do pracy.

 

Miejsce właśnie dla Ciebie

Jeżeli jesteś specjalistą z jednej z dziedzin związanych z terapią dziecięcą (niekoniecznie z terapii przedstawionych na stronie), profesjonalistą w swoim fachu i chcesz pomgać młodym pacjentom zgłoś się do nas. Szukamy właśnie Ciebie!

Zawsze chętnie nawiążemy współpracę z terapeutami, lekarzami, rehabilitantami i innymi specjalistami celem pomocy dzieciom. Skontaktuj się z nami

 

1194994445711658913ark_help.svg.hi

Gabinet

Komfortowy, wyciszony, łatwo dostępny. przyjemny, jasny, dyskretny. Każde z tych słów opisuje nasz gabinet. Sensoryczny Szałas dysponuje nowoczesnym lokalem zaprojektowanym specjalnie na potrzeby terapii zarówno sensorycznych jak i wszelkich innych. Sale mają dostosowywalny poziom jasności, klimatyzacje, wyposażone w nowe i profesjonalne sprzęty tak, aby każda terapia była idealna dla Państwa dziecka, żeby czuło się komfortowo, nie bało się wracać, a jednocześnie żeby było to odpowiednio dyskretne i spokojne.

Blok w którym zlokalizowany jest nasz gabinet jest zbudowanym w 2019 roku, komfortowym budynkiem dostosowanym dla osób niepełnosprawnych. Na teren osiedla dostaniecie się Państwo najłtawiej od strony ulicy Szałasa – tam też korzystając ze schodów lub małej windy znajdziecie się przed budynkiem w którym na Pierwszym piętrze znajduje się nasze Centrum. Oczywiście na pierwsze piętro możecie się Państwo dostać zarówno windą jak i schodami. 

W samym gabinecie dysponujemy poczekalnią i łazienką z przewijakiem, tak żeby oczekiwanie było komfortowe. 

W niewielkiej odległości znajduje się duży parking jako, że pod blokiem często brakuje miejsca. Parking ten zlokalizowany jest nie dalej niż 150 metrów od gabinetu.